Nowa seria tanich kamer FullHD z przetwornikami low-lux i zapisem obrazu na dyskach sieciowych NAS

Wprowadziliśmy do sprzedaży serię budżetowych kamer FullHD o rozdzielczości 2.0MPix. Nowe kamery są wyposażone w przetworniki low-lux 1/2.8" do stosowania w trudnych warunkach oświetleniowych (czułość 0.07lx, sygnał/szum 48dB), oraz promienniki podczerwieni o zasięgu 15 lub 30m.

Konstrukcje z tej serii oferują szeroki zakres dynamiki, są lżejsze od poprzedników, pobierają mniej prądu (12VDC/6W lub POE), mają szerszy zakres temperatur pracy i kąt widzenia (obiektywy 2.8mm i 3.8mm).

Nowe kamery mają możliwość nagrywania obrazu na wszystkich popularnych dyskach sieciowych typu NAS i rejestratorach typu standalone z serii GV-SNVR.

Seria aktualnie składa się z następujących modeli kamer:

 

GV-EFD2100 - mini-kopułkowa do zastosowań wewnętrznych


GV-EDR2100 - mini-kopułkowa do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, w obudowie hermetycznej IP67 i wandaloodpornej klasy IK10


GV-EBL2100 - mini-bullet do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, w obudowie hermetycznej IP67 i wandaloodpornej klasy IK10.

 

Niższa cena nowych kamer wynika z wyeliminowania z nich dodatkowego wyposażenia, m.in. slotu na karty SDHC, złącza WIFI oraz wejścia/wyjścia audio (pozostawiono wbudowany mikrofon).